May 28, 2023

ماکسی رودریگز پس از تغییر سریع از لیورپول، 50 درصد مستقیم با استفاده از یک پایان علمی، قرمزهای خاص را تضمین کرد. این مستقیم خاص درست پس از 50 درصد از زمانی که دانیل استوریج اقامتگاهی را که از آرایه بسته می‌آمد رد کرد، کوتاه مدت بود.

در شبی که در آن فرناندو تورس و همچنین رائول میرلس لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد به باشگاه گلف خاص گذشته خود دست یافتند، در واقع این گلن جانسون، کودک منسوخ چلسی بود که در مورد سازمان های قبلی خود قهقهه های گذشته را به دست آورد تا به لیورپول هر موفقیت 1-2 بسیار مورد نیاز را ارائه دهد.

کارگردان کنی دالگلیش 3 تنظیم برای کارکنانی که سوانزی با تجربه در آن حضور داشتند به دست آورد. درک کویت به همراه کریگ بلامی با تکان دادن سر مشخصی روبرو شد، که کنی می‌خواست قطعاً تعدادی از نمونه‌هایی را که این فرد در شکاف جهانی به نمایش گذاشته است، تکرار کند که در آن، این فرد در مورد ولز در تقابل با نروژ، شماره مهمی بوده است. علاوه بر این، صفحه ویژه کارکنان هر گونه معرفی غافلگیرکننده بزرگی را در مورد ماکسی رودریگز مشاهده کرد و شروع اولیه استراتژی او را ایجاد کرد.

ورزش پرانرژی شروع شد، به همان اندازه باشگاه ها حملات تهاجمی را انجام داده اند و همچنین ماکسی رودریگز تقریباً 2 بار با هدف مورد نظر قرار گرفته است، اما به سادگی توسط دیوید تری و همچنین ایوانوویچ رد شده است و حیوان خانگی شما را از مسیر شکسته خارج می کند. آرژانتینی خاص سعی کرده است از شروع غیرمعمول خود استفاده کند و همچنین کارگردان کنی دقیقاً آنچه را که این فرد ارائه می دهد ارائه دهد.

علاوه بر این، چلسی هر خطری را در مورد هدف ارائه کرد، همراه با مارک های معروف خوان ماتا، دروگبا و همچنین لمپارد تقریباً همه شروع کردند و همچنین تقریباً در حدود 10 ثانیه جلوتر بودند. فلورنت مالودا به طرز شگفت انگیزی گلن جانسون مدافع راست مورد تایید را نادیده گرفت، و همچنین در ترکیب کمرنگی برای ارسال مجدد حرکت کرد، با این حال ماتا به سختی می‌توانست با حروف بزرگ استفاده کند و عکس خود را در طول مسابقه با هدف پلک می‌زند. دیوید اوبی میکل در مرحله بعد با هدفی که از بیست و پنج متری بیرون می آمد، انرژی جسارت آمیزی را به کار برد، و فقط به عکس خود محدود شد تا بتواند میخانه ترکیبی خاص را نشان دهد.

چلسی که بعداً خریداری شد، در واقع مستقیم خاص را از نظر صدها نفر در داخل زمین و همچنین در خانه در نظر گرفته به دست آورد. دیدیه دروگبا هر ضربه ایستگاهی را در اطراف با موقعیت مکانی به دست آورد و همچنین روی آن حرکت کرد. بسکتبال خاص با وب سایت مورد توجه قرار گرفت، اما به نظر می رسد که به نظر می رسد که به سختی از ارسال خاص نادیده گرفته شده و از طریق اینترنت نیز پوشش داده می شود. هر گونه مجوز دور از قرمزهای شما.

این کاملاً به زودی فکر لیورپول بود که دوباره هدف خاص چلسی را به خطر بیندازد. دیوید تری بسکتبال خاص را در مکان خطرناکی قرار داد تا بتواند دیرک کویت را که سوارز را معرفی کرد، به دور از هرگونه تخریب هدف در مورد اروگوئه قرار دهد. با این وجود، مهاجم قادر به تشخیص ماکسی در حال پیشرفت خاص یا شاید کریگ بلامی نبوده است.

لیورپول به زودی برای شانس های قبلی شما ساخته شد. قطعاً این میکل بود که از 50 درصد خودش خلع ید شده است، تقاضای سریع از سوی چارلی آدام به کریگ بلامی اجازه داد تا بتواند توپ بسکتبال خاصی را که از یک یا دو با سوارز لذت می برد، درست قبل از جعل کردن تلاشی که می تواند انجام دهد. با استفاده از ماکسی در اطراف چپ هنوز باقی مانده بود، که به سادگی با تمام مراحل اولیه در مورد ضربه زدن به دروازه بان قبلی چک باقی مانده بود. یک جابجایی دقیق مشاهده شد که لیورپول در نهایت این فرصت را تغییر داد، که شامل تبدیل نسبتاً به یک مشکل اخیر است.

مستقیم خاص بعد از آن عملا طولانی بوده است تا بتوان چند نفر از آن را انجام داد. هر گونه حفاظتی که به طور کامل از لوکاس لیوا و موضوع لوئیس سوارز حذف می شد، با این حال ترکیب اروگوئه ای برای اولین بار از جسی لوئیز منحرف شد و همچنین عملاً در وب قرار گرفت.

ویلا بوآس، همراه با نیرو دادن به چلسی، موظف شد موارد را اصلاح کند. میکل با 50 درصد لحظه با دنیل استوریج معاوضه شده است. اصلاحات خاص واقعاً با تجربه به خوبی کار می‌کردند، آنها به سرعت جلوهای خاص را به آنجا منتقل می‌کنند و همچنین فرصت را به سرعت توسعه می‌دهند. ماتا و لمپارد به طرز ماهرانه‌ای با هم ترکیب شدند تا دروگبا را تولید کنند.

اگرچه تساوی بعد در حدود پنجاه و پنج لحظه ظاهر شد. به مالودا اجازه داده شد تا به سمت بسته حرکت کند، درست قبل از اینکه عکس فوق‌العاده‌اش استوریج را در ارسال مجدد شناسایی کند، که به سادگی هیچ اشتباهی ایجاد نکرد و همچنین آن را در گوشه‌ای که از آرایه بسته می‌آمد، قرار داد.

چلسی در صدر بوده است و عملاً باعث شده است که این چند فیلم باشد، هر فیلمی که از جسی لوئیز از ضربات ایستگاهی شما ساخته شده باشد، صرفاً توسط رینا که کمکی غریزی برای نجات دادن دارد، به طرز ماهرانه ای ذخیره شده است.

کنی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *